Яңалыклар

март, 2024 ел
җомга

Дәүләт Советы депутатларының округларда эше дәвам итә. Бу атнада парламентарийлар гражданнарны кабул иттеләр, хезмәт коллективлары, мәгариф учреждениеләре студентлары белән очраштылар.

март, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Дәүләт Советы депутатларының округларда эше дәвам итә. Бу атнада парламентарийлар республика ветераннарын һәм хатын-кызларын якынлашып килүче Халыкара хатын-кызлар көне белән котладылар, татар авыллары эшкуарларының бөтенроссия җыены һәм хатын-кызларның хезмәткә хокукларына һәм гарантияләренә багышланган профсоюз форумы эшендә катнаштылар.

июль, 2023 ел
сишәмбе

Дәүләт Советы депутатларының округларда эше дәвам итә. Узган атнада парламентарийлар гражданнарны кабул иттеләр, республика мәктәпләрен тәмамлаучыларга аттестатлар тапшырдылар, татарстанлыларны милли бәйрәмнәр белән котладылар.

сентябрь, 2022 ел
дүшәмбе

Дәүләт Советы депутатлары узган атнада округларда актив эшләделәр. Парламентарийлар «Өлкән буын» партия проекты кысаларында гражданнарны кабул иттеләр, шулай ук республиканың кайбер мәгариф учреждениеләрендә булдылар.

сентябрь, 2022 ел
җомга

Дәүләт Советы депутатларының округларда эше дәвам итә. Бу атнада парламентарийлар “Мәктәпкә җыенырга ярдәм ит” республика хәйрия акциясенә кушылды, үз сайлау округларында Белем көне уңаеннан мәктәп линейкаларында катнаштылар, татарстанлыларны Республика көне белән котладылар, шулай ук гражданнарны кабул иттеләр.

декабрь, 2019 ел
шимбә

Дәүләт Советы депутатлары округларда эшләрен дәвам итәләр. Бу атнада парламентчылар Алабугада өлкәннәр һәм инвалидлар интернат-йортында, Норлат балалар йортында булдылар, күпфункцияле үзәк ачылышында һәм "Теләкләр чыршысы" хәйрия акциясендә катнаштылар